Закарпатські правоохоронці спілкувалися зі студентами про умови служби в поліції

У гості до студентів Ужгородського національного університету завітали офіцери поліції Закарпатської області. Мета зустрічі поліцейських з молоддю – популяризація роботи в поліції.  

Зі студентами Ужгородського національного університету зустрілися заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області підполковник поліції Дмитро Кушнір, заступник начальника відділу з розслідування злочинів,  скоєних проти життя і здоров’я особи, слідчого управління ГУНП області підполковник поліції Оксана Данько, дільничний офіцер поліції Ужгородського відділу лейтенант поліції Іван Белецький та старший інспектор сектору відбору поліцейських капітан поліції Віталія Приходько.

Підполковник Дмитро Кушнір розповів студентам про переваги служби в поліції. А це – стабільна заробітна плата, перспектива кар’єрного росту, безкоштовне медичне обслуговування, пільгове пенсійне забезпечення, повний соціальний пакет тощо. 

Досвідчений слідчий підполковник Оксана Данько поділилася власним досвідом роботи в поліції. Вона також зауважила, що слідчим в поліції можна стати навіть не маючи юридичної освіти, адже її можна отримати в поліцейських навчальних  закладах уже під час самої служби.

Лейтенант Іван Белецький зауважив, що робота дільничного потребує постійного самовдосконалення. 
Працівник кадрового апарату поліції Закарпаття Віталія Приходько наголосила на тому, що саме потрібно для вступу до лав правоохоронців. 

Юні слухачі залишилися задоволеними від зустрічі й охоче ставили запитання гостям. Можливо, хтось із них після завершення навчання поповнить ряди поліції Закарпаття.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 

clipnews