Експерти проаналізують результати громадського обговорення по Боржавських полонинах і представлять «Чорну екокнигу Закарпаття»

У четвер, 21 лютого, об 11.00, в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція співголів коаліційного об’єднання 23-х громадських організацій і науковців «Форум екологічного порятунку Закарпаття». Основна тема: «Унікальна ландшафтно-рекреаційна і природна цінність Боржавських полонин як головні причини всеукраїнського спротиву проекту будівництва гігантської і масштабної вітроелектростанції на вершинах гірського масиву».

Із журналістами зустірнуться: Олег Лукша, директор Міжнародного інституту людини і глобалістики «Ноосфера» та Оксани Станкевич-Волосянчук, провідний експерт громадського об’єднання «Екосфера».

Прес-конференція приурочена до завершення етапу громадського обговорення скандального звіту з оцінки впливу на довкілля (ОВД), представленого забудовником.

Журналістів ознайомлять з картами і фото природних територій, де планують будівництво ВЕС та передадуть Звернення коаліційного об’єднання «Форум екологічного порятунку Закарпаття» до громад, організацій та владних структур регіону і України щодо значних і впливових екологічних, економічних і соціальних ризиків проекту ВЕС на Боржавських полонинах.

Вперше мас-медіа буде презентована «Чорна екологічна книга Закарпаття», яку коаліційне об’єднання ГО і науковців ведуть з 2012 року.

Усі «за» і «проти»: вітрякам у закарпатських горах бути? – думка експертів

Резонансу набрало заплановане будівництво вітрової електростанції на полонині Боржава. Інвестор – турецьке підприємство. На гірському хребті хочуть розташувати 34 вітряки. Вони, за словами прихильників проекту, сприятимуть переходу на відновлювальні джерела енергії та генеруватимуть електрику із сили вітру http://uzhinform.com/suspilstv/usi-za-i-proti-vitryakam-u-zakarpatskix-gorax-buti-dumka-ekspertiv.html

Geplaatst door Uzhinform op Donderdag 21 februari 2019

***

 Засідання відбудеться об 11.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

clipnews