Вулицю Шумну в Ужгороді не поспішають відновлювати після багатомільйонного ремонту (фото, відео)

19 лютого 2019 року начальник Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Володимир Бабідорич пообіцяв громадськості Ужгорода, що на вулиці Шумній буде усунуто утворені ями та вибоїни.

Нагадаємо, на капремеонт вулиці було виділено понад 20 млн грн. Підрядником мерія обрала відому жахливою якістю робіт – ТОВ КБК. Починаючи з літа й до осені, на багатостраждальній вулиці проводилися ремонті роботи із заміною підземних комунікацій та встановленням чорнового шару асфальту. Цієї осені мерія міста відзвітувала, що основну частину робіт виконано успішно, а на вулиці залишилося тільки встановити чистовий шар асфальтного покриття та нанести розмітку. Повідомляє karpatvisnuk.com.ua. На привеликий жаль, вже у першій декаді грудня 2018-го року на вулиці утворилося небезпечне провалля.

“Буде нова широка вулиця за 20 мільйонів” – такі обіцянки мерії міста звучали у всіх закарпатських ЗМІ. Варто відзначити, що згадуваним проваллям, на жаль, все не обійшлося. Не дочекавшись весни, вздовж усієї вулиці почали утворюватися довгі провалля асфальтового покриття. Фірма підрядник не дотрималася техніки будування доріг, яка передбачає якісне встановлення основи для асфальту.

Початкові роботи передбачають зняття верхнього шару грунту. Після, ремонтник повинен здійснити роботи по підготовці основи для укладання асфальту. Для гарного дорожнього покриття потрібно закласти міцну основу у вигляді дорожніх плит, або гранітного щебеню відповідної фракції.

Не дотримавшись техніки виконання робіт, підрядник таки встановив чорновий шар асфальту, а мерія відновила насичений автомобільний рух по вулиці Шумній.

Результати можна спостерігати на відео ТРИБУНА:

В Ужгороді розвалюється новенький асфальт на вулиці Шумна.

Нове асфальтове покриття вулиці Шумна в Ужгороді не протрималося і трьох місяців, глибочезні вибоїни та шматки асфальту, що провалюється під землю.Виконавець робіт київська фірма "КБК", а замовник Ужгородська міська рада. https://trubyna.org.ua/zakarpattya/novenkyi-asfalt-na-vulytsi-shumna-v-uzhhorodi-rozvaliuietsia-video/

Geplaatst door Трибуна op Woensdag 6 februari 2019

Як повідомлялося на початку матеріалу, 19 грудня відповідальний чиновник повідомив, що до кінця тижня на капітально відремонтованій вулиці, де залишилося тільки встановити чистовий шар асфальту, здійснять, прости Господи, ЯМКОВИЙ РЕМОНТ!

Про це директор Департаменту заявив у відеосюжеті UA Закарпаття:

Ямковий ремонт на Шумній зроблять до кінця тижня

Ямковий ремонт вулиці Шумній в Ужгороді, де просів асфальт, зроблять до кінця тижня. Про це сьогодні сказав директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Володимир Бабидорич. Капітальний ремонт вулиці почали робили влітку минулого року. На нього мають витратити 21 мільйони 200 тисяч гривень. Взимку асфальт просів.#новиниСуспільнеЗакарпаття

Geplaatst door UA: Закарпаття op Dinsdag 19 februari 2019

Тиждень минув, на дворі 25-те лютого, а по вулиці Шумній було здійснено тільки зріз асфальту на місцях утворених вибоїн та просядки асфальту.

Це і не дивно, зважаючи на цитату Володимира Бабідорича в інтерв’ю UA Закарпаття – “Виконавці зроблять деякі недоліки, зроблять деякий аналіз по роботі…”

clipnews