Впродовж минулої доби на Закарпатті горіло п’ять житлових будинків

П’ять пожеж у житлових будинках виникло в області впродовж 7 лютого на території Закарпатської області.

Перше повідомлення про займання приватного помешкання надійшло до рятувальників о 14:35 з с. Білки Іршавського району. Там на вул. О.Кобилянської загорівся житловий будинок та надвірна споруда місцевого жителя. Пожежу ліквідували два відділення вогнеборців 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава. Вогонь знищив крівлю житлового будинку на площі 120 кв.м та крівлю надвірної споруди на площі 30 кв.м, а також частину домашнього майна.

О 15:20 подібна пожежа мала місце на вул. Набережній в с. Липецька Поляна Хустського району. В даному випадку пожежа знищила оздоблення ванної кімнати та частину домашнього майна. Причину займання та завдану матеріальну шкоду встановлюють правоохоронні органи. До ліквідації залучалися вогнеборці 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст та державного пожежно-рятувального поста с. Довге Іршавського району.

Вже о 17:39 займання житлового будинку в с. Дубино, що на Мукачівщині, ліквідовували вогнеборці 18-ї та 19-ї державних пожежно-рятувальних частин. Там, за поки невстановленої причини вогонь знищів 20 кв. м. покрівлі та частиною перекриття будинку, що належить 28-річному місцевому жителю.

Ще одне займання  виникло знову  у с. Білки Іршавського району, цього разу на вул. Підгірній. Сповістили про це вогнеборців о 19:40.

Як і в попередньому випадку пожежа знищила крівлю житлового будинку на площі 130 кв.м та 100 кв.м перекриття, а також частину домашнього майна.

Того ж вечора довелося вести боротьбу з вогнем і воловецьким рятувальникам. О 21:23 до них надійшло повідомлення про займання житлового будинку у  с. Розтока. В цьому випадку пожежу ліквідовували вогнеборці 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Воловець та державних пожежно-рятувальних постів  с. Н.Ворота та смт Жденієво.

У ДСНС України  у Закарпатській області

clipnews