Внутрішньою безпекою Держприкордонслужби викрито нечистих на руку співробітників та вилучено 2644 блоки сигарет

Затриманням трьох військовослужбовців та вилученням понад півсотні ящиків контрабандних сигарет завершилася сьогодні спільна міжвідомча операція з викриття злочинної діяльності протиправного угруповання. Воно займалося незаконним переміщенням тютюнових виробів з України до Румунії на ділянці відділу прикордонної служби «Тячів» Мукачівського прикордонного загону.

У ході роботи за кримінальним провадженням, розпочатим за матеріалами ВВБ по Мукачівському прикордонному загону за ознаками злочинів, передбачених статтями 368 та 369 Кримінального кодексу України, слідчими задокументовано злочинну діяльність військовослужбовця відділення прикордонної служби «Солотвино» відділу «Тячів». Прикордонник за неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів США вирішив сприяти членам місцевого угруповання у незаконному переміщенні тютюнових виробів через державний кордон поза пунктами пропуску.

Водночас спільною міжвідомчою групою у складі співробітників відділу внутрішньої безпеки по Мукачівському прикордонному загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» Держприкордонслужби України, ВБКОЗ Управління УСБУ в Закарпатській області, слідчих територіального управління ДБР у м. Львів, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Ужгородського регіону, на гарячому затримано двох військовослужбовців. Вони вимагали та одержали від свого колеги неправомірну вигоду у розмірі 700 доларів США за неповідомлення керівництва прикордонного загону про його начебто причетність до протиправної діяльності.

За результатом обшуку у цивільних фігурантів кримінального провадження у селі Нижня Апша Тячівського району Закарпатської області вилучено 2644 блоки сигарет без марок акцизного збору.

clipnews