Булінг та Інтернет-безпека: закарпатські правоохоронці говорили з батьками школярів

Працівники ювенальної превенції Ужгородського відділу поліції, спільно з психологами та представниками Управління юстиції в Закарпатській області провели розмову з педагогами навчальних закладів та батьками школярів. Тема розмови стосувалася Інтернет-безпеки.

У рамках проведення заходів, що стосуються Всеукраїнського дня безпечного Інтернету, правоохоронці проводять пізнавальні лекції та бесіди для школярів, їхніх батьків та педагогів.

Сьогодні, 8 лютого, інспектор ювенальної превенції Ужгородського відділу поліції Світлана Косенко, разом із спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та із психологом загальноосвітньої школи №6  міста Ужгород провели роз’яснювальну роботу з батьками школярів щодо безпечного користування Інтернет-мережею.

Правоохоронці говорили на тему «Булінг» та «STOP_SEXтинг». Лектори роз’яснили присутнім поняття булінгу та відповідальності за участь у такому явищі, а також  пояснили ризики, які можуть спіткати дітей та підлітків в мережі Інтернет.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews