Боржник зі сплати аліментів одноразово сплатив 100 тисяч гривень, які боргував своїм дітям з 2008 року!

На виконанні у головного державного виконавця Ужгородського районного відділу державної виконавчої служби Марини Созанської перебуває виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа, виданого Мукачівським районним місцевим судом Закарпатської області про стягнення з боржника на користь стягувача аліменти в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку щомісячно на утримання сина Владислава та дочки Маріанни, починаючи з 25 лютого 2002 року і до їх повноліття.  

З моменту відкриття виконавчого провадження боржник постійно ухилявся від виконання судового рішення, а здійснені державним виконавцем заходи до боржника не приносили ніякого результату.

Після прийняття пакету законів «Чужих дітей не буває» до боржника було застосовано постанови про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за кордон, про тимчасове обмеження боржника у праві керування транспортними засобами, у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю  та  про тимчасове обмеження боржника у праві полювання. 

    

Станом на 1 лютого 2019 року заборгованість зі сплати аліментів складала суму аж 99088,38 грн.!

Боржник був ознайомлений з протоколом про адміністративні правопорушення за ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та з тим, що до нього будуть застосовані суспільно корисні роботи, а 8 лютого боржник вніс на депозитний рахунок Ужгородського РВ ДВС суму боргу по сплаті аліментів в повному обсязі.

Прес-служба Головного територіального

управління юстиції у Закарпатські області

clipnews