Адміністратор підпільного «казино» в Мукачеві пішов під суд

Прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мукачівки – адміністратора грального закладу, який незаконно діяв у м. Мукачеві (ч.1 ст. 203-2 КК України).

Встановлено, що підозрювана, умисно, з метою отримання прибутку, без передбаченого законом дозволу, організувала функціонування інтерактивного клубу (з маскуванням під Інтернет-клуб) для проведення азартних ігор на комп’ютерних симуляторах.

Так, працюючи адміністратором даного закладу, жінка пояснювала гравцям порядок отримання доступу до незаконних азартних ігор та в загальному забезпечувала роботу грального закладу.

В ході обшуку, правоохоронцями виявлено та вилучено 8 ігрових комп’ютерів з яких, безпосередньо і проводились азартні ігри.  

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснювали слідчі СВ УСБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва регіональної прокуратури.

Довідково:

Згідно санкції ч.1 ст.203-2 КК України, за скоєне, підозрюваній загрожує покарання у вигляді штрафу від 170 до 680 тис грн.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

clipnews