Як підготувати макет замовлення до друку

Через наявність практично у кожної третьої в країні людини комп’ютерної техніки, чомусь з’явилася думка, що створити макет не складає складнощів. Достатньо лише закачати на комп’ютер одну зі спеціальних програм, підібрати дизайн, а також нанести потрібний текст і все, макет вже майже можна сказати готовий. Необхідна буде лише додрукарська підготовка в AMS Print, яка усуне всі наявні у створеному дизайні дрібні недоліки.

І потрібно визнати, що так, створити і підготувати швидко макет до друку можливо. Але ось його якість буде залишати кращого. А ось щоб правильно створити і підготувати макет для друку, доведеться витратити більше часу і сил.

Етапи робіт

Спочатку слід визначитися з вибором програми. Наприклад, для виконання такого завдання не рекомендується застосовувати Paint і Word. Він просто не призначений для виконання таких робіт. Краще віддавати перевагу Adobe Photoshop. Під час розміщення важливих елементів в макеті, бажано уникати країв виробу. Завжди потрібно залишати на всяк випадок трохи вільного місця, як правило, відступається від краю виробу близько 3 мм.

Визначаючись з рівнем яскравості кольору, слід пам’ятати, що на папері він буде менш яскравим. Останнім важливим штрихом у створенні макета, є надання шрифту кривизни, що робить його зображенням.

partnernews