Прокуратура оскаржуватиме ухвалу суду про обрання «нічного» домашнього арешту хулігану, який в Чопі стріляв у натовп людей

Ужгородська місцева прокуратура оскаржуватиме ухвалу слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду про обрання 42-річному мешканцю м. Чоп, який стріляв у натовп людей, запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту з 22.00 до 06.00 наступного ранку.

В апеляційній скарзі прокуратура клопотатиме про взяття під варту підозрюваного, який безпричинно, грубо порушуючи суспільний порядок та з особливою зухвалістю скоїв даний злочин.

Обставини справи:

Близько 22 год,  27 січня 2019 року, 42-річний мешканець м.Чоп, в ході суперечки з трьома молодиками, здійснив декілька пострілів в бік одного з них.  В подальшому, помітивши групу місцевих мешканців, які стояли осторонь – тричі вистрілив в їх сторону.  Вони й викликали на місце події правоохоронців.

Встановлено, що на момент скоєння злочину підозрюваний перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Затримали правоохоронці чоловіка, уже неподалік його помешкання.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.4 ст.296 КК України – хуліганство, вчинене із застосуванням заздалегідь заготовленого предмета для нанесення тілесних ушкоджень.

Примітка:

за скоєння даного злочину, передбачене покарання від трьох до семи років позбавленням волі.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

clipnews