На лаві підсудних опинились екс – працівники Закарпатгаз” та заступник директора одного з дочірніх підприємств

Колишній працівник однієї з філій ПАТ “Закарпатгаз” організував злочинну схему по розкраданню коштів вказаного товариства, до якої залучив ще двох осіб. Наразі досудове розслідування завершено, а справу направлено до суду.

Як з’ясували працівники управління захисту економіки в Закарпатській області за взаємодії слідчих ГУНП в Закарпатській області та процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області до складу групи входили: колишні працівники ПАТ «Закарпатгаз» та заступник директора дочірнього підприємства, який на момент вчинення злочину обіймав посаду інженера у цьому підприємстві.

Фігуранти отримували від споживачів газу кошти за споживання та користування послугами ПАТ «Закарпатгаз», які останніми до каси підприємства не надходили.

Щоб приховати свої злочинні дії, вносили до програмного комплексу завідомо неправдиві данні щодо об’єкту газоспоживання, використовуючи при цьому підроблені акти на пуск газу.

Слідчими Головного Управління Національної поліції в Закарпатській області за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області всім учасникам злочинної схеми повідомлено про підозру.

21 січня 2019 року Ужгородським міськрайонним судом Закарпатської області двом учасникам організованої злочинної групи було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Відносно ще одного підозрюваного винесена ухвала щодо затримання останнього та доставлення його до суду.

Їм інкримінують вчинення кримінальних правопорушень із кваліфікуючою ознакою – вчинення організованою групою осіб та передбачених ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ч.3 ст. 28 – ч.2 ст. 366 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

30 січня 2019 року обвинувальний акт скеровано до Іршавського районного суду.

УЗЕ ДЗЕ НПУ

Департамент захисту економіки Національної поліції України 

clipnews