Закарпатські учасники бойових дій застерігають рейдерів від використання атовців у брудних схемах


В Ужгородській міській раді за участі окремих депутатів та активістів набула поширення схема тиску на підприємців-забудовників та власників бізнесу з використанням у якості прикриття учасників АТО. Для цього, з метою перекриття фасаду забудови і проїзду до неї, подаються від імені учасника АТО (за певну винагороду) до міськради документи про виділення земельної ділянки в необхідному місці. Далі активісти починають шантаж забудовника з вимогою заплатити захмарні суми за невеличкі шматки землі.


Таким чином здійснюються «наїзди» на цілий ряд великих об’єктів в Ужгороді.


Останній приклад, роздмухування щойно зареєстрованою у мережі Фейсбук сторінкою «Ініціатива ветеранів АТО на захист товариша», в тому числі на платній основі, інформації про ніби то відмову Ужгородською міськрадою у наданні раніше виділеної земельної ділянки учаснику бойових дій по вулиці Перемоги. По факту виявилося, що атовцю з Міжгірського району у 2016 році надали дозвіл на збір технічної документації щодо можливості виділення землі під індивідуальне будівництво житлового будинку. На місці лобійованому недобросовісними активістами знаходяться аварійна каналізація перенесення якої вартувало б місту у 9 мільйонів гривень, 2 кабелі напругою 10 тисяч вольт та звичайна каналізація, за генпланом це землі громадської забудови. Але закарпатські видання в розпачі і волають, яка несправедливість. Про те, що активісти просять 30 тисяч доларів ніхто не здогадується.


Для наочного прикладу наводимо схему за якою здійснювався подібний тиск на один з будівельних комплексів в районі вулиці Боб’яка в Ужгороді. Прямо перед вікнами Маєтку Боздош для «підставних» учасників АТО було виділено три вузенькі смужки землі ніби то для індивідуальних будинків. Але на цьому місці, після невдалого шантажу забудовника, почали зводити якісь майстерні.
Ситуація вимагає негайного реагування, адже таким чином йде дискредитація учасників бойових дій на сході України.


З цього приводу захисник відомої шахти «Бутівка», ветеран АТО, голова «Української асоціації інвалідів АТО в Закарпатській області» В’ячеслав Харченко (позивний Че Гевара” заявив: «Мені дуже прикро, що моїх побратимів у своїх брудних схемах використовують рейдери з числа громадських активістів, окремих депутатів Ужгородської міської ради та адвокатша корупціонера-хабарника Цапа. Імена їх відомі, поки, що не називатиму їх, але у мене питання: чого ви ховалися від шести хвиль мобілізації, а тепер паплюжите нашу атовську спільноту. Де ви були коли Ужгородська міськрада затягувала роками виділення землі сотням учасників АТО на окраїнах міста, а тепер вас дуже турбує доля одного атовця, якого знайшли для нечесних дій у далекому гірському краї?»

Трибуна


clipnews