Групу нелегалів затримали прикордонники на Закарпатті

Учора ввечері прикордонники відділу «Тиса» Чопського загону затримали групу азійців, які намагались незаконно дістатися Угорщини в обхід пунктів пропуску. Інформація про появу невідомих у прикордонні надійшла військовим від місцевого жителя. Отож, на пошуки порушників було одразу ж вислали групу реагування, яка й виявила нелегалів на околиці міста Чоп.

В іноземців, троє з яких назвалися бангладешцями, а один – пакистанцем, не виявилося при собі жодних документів. Вони розповіли, що заплатили переправникам чималі кошти за свою «подорож». Їхні ж співвітчизники доправили затриманих на Закарпаття за грошову винагороду у розмірі 13 тисяч євро. Коли ж у них відібрали усі документи, ще 9 тисяч доларів та погрожували вбити, азійці вирішили втекти з помешкання, де їх утримували. Вони вибралися з будинку через вікно та побігли у бік кордону. Саме у цей момент їх помітив місцевий та повідомив про чужинців дільничному інспектору відділення «Соломоново» відділу «Тиса».

Наразі проводяться заходи що встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності. Затриманих після проведення необхідних процесуальних заходів доставили у пункт тимчасового тримання Чопського загону. Після з’ясування обставин та осіб правопорушників їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Прес-служба Чопського прикордонного загону

clipnews