Гандбол: “Карпати” посіли перше місце на міжнародному турнірі в БілорусіУжгородська жіноча гандбольна команда вдало з’їздила на турнір до білоруського міста Брест, який розпочався в п’ятницю, 11 січня. Наші дівчата впевнено перемогли у трьох матчах своїх суперниць з Білорусі, Польщі та Литви. Відповідно і забезпечили собі не тільки чудову ігрову практику але й гарний кубок турніру.

В першому матчі ужгородки зіграли проти команди господарки. Нашим дівчатам, судячи з протоколу матчу, було не надто складно. Хоча якщо враховувати кількість пропущених то можна сказати, що й наш захист не був надто потужним… але все компенсувала відмінна гра в нападі.  Вікторія-Берестьє (Брест, Республіка Білорусь) 27:39 Карпати (Ужгород, Україна).

Білоруська команда виступає у головному жіночому чемпіонату РБ з гандболу, де наразі посідає 5 місце.  

Другий день для вовчиць був значно складнішим. Команда з Варшави хоч і не представник елітного польського чемпіонату, однак нерви карпатівкам псувала до самого завершення матчу.  

AZS-AWF (Варшава, Польща) 26:29 Карпати (Ужгород, Україна) .

Польська команда зараз на другому місці групи «В» 1-ї ліги Польського жіночого чемпіонату з гандболу (аналог нашої Вищої ліги). Третього, заключного дня, карпатівки без зайвих проблем розібрались з Гарлявою з Литви. Рахунок поєдинку був 35:25 на користь ужгородок. До речі, Гарлява наразі посідає 3 місце в чемпіонаті Литви. 

Відповідно, наша команда провела вдалий уїкенд і з кубком повертається додому.  

1. Карпати (Ужгород)

2. Вікторія-Берестьє (Брест, Республіка Білорусь)

3. Гарлява (Литва)4. AZS-AWF (Варшава, Польща)
clipnews