В Ужгороді поліцейська погоня скінчилася ДТП і затриманням п’яного водія (ВІДЕО)

Вчора, близько 1-ї години, на вулиці Собранецькій в Ужгороді патрульні помітили авто Volkswagen, водій якого порушив ПДР. На законну вимогу інспекторів зупинитися він не реагував. Не зупинили його й проблискові маячки синього та червоного кольорів, ні сирена.

Тікаючи, він неодноразово наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху. Врешті-решт водій «зупинився» коли в’їхав у стовбур дерева.

Уже в ході спілкування виявилося, що чоловік, ймовірно, сів за кермо напідпитку. Та від проходження огляду він відмовився у встановленому законом порядку. Проте, і не заперечував, що випив, перед тим, як сісти за кермо.

Відтак, інспектори склали на водія ряд адміністративних матеріалів: за керування у стані сп’яніння; за порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів; за керування без відповідних документів; за невиконання законної вимоги про зупинку.

Водій напідпитку тікав від патрульних, створюючи небезпеку іншим

Вчора, близько 1-ї години, на вулиці Собранецькій в Ужгороді патрульні помітили авто Volkswagen, водій якого порушив ПДР. На законну вимогу інспекторів зупинитися він не реагував. Не зупинили його й проблискові маячки синього та червоного кольорів, ні сирена. Тікаючи, він неодноразово наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху. Врешті-решт водій «зупинився» коли в’їхав у стовбур дерева.Уже в ході спілкування виявилося, що чоловік, ймовірно, сів за кермо напідпитку. Та від проходження огляду він відмовився у встановленому законом порядку. Проте, і не заперечував, що випив, перед тим, як сісти за кермо.Відтак, інспектори склали на водія ряд адміністративних матеріалів: за керування у стані сп’яніння; за порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів; за керування без відповідних документів; за невиконання законної вимоги про зупинку.#ZakPatrolPolice #патрульнаполіція #ужгород #дтп

Geplaatst door Патрульна поліція Закарпатської області op Woensdag 30 januari 2019
clipnews