Взято під варту контрабандистів, які постачали в Україну спеціальні технічні засоби

Слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду задоволено клопотання слідчого, погоджене процесуальним прокурором про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб двом мешканцям Київщини, яких затримали за підозрою у незаконному постачанні до України спеціальних технічних засобів негласного  отримання інформації.

 Як повідомила процесуальний прокурор Тетяна Машкаринець,також суддею визначено альтернативну міру запобіжного заходу – заставу, у розмірі 277 950 грн кожному з підозрюваних.

 Нагадаємо, за даними слідства, підозрювані намагались збути на території Закарпаття незаконно ввезені до України аудіо та відеозаписуючі пристрої. Загальна сума контрабандного товару складає 21 тис дол США, що в перерахунку за курсом НБУ становить понад 630 тис грн.

 Дії підозрюваних кваліфіковані, як незаконне придбання та збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.359 КК України) та їх контрабанда (ч.2 ст.201 КК України).

 Триває подальше досудове розслідування, яке, за процесуального  керівництва прокуратури Закарпатської  області, здійснюють слідчі СВ УБСУ в Закарпатській області.

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

clipnews