Автотроща на трасі Київ-Чоп: дивом ніхто не постраждав (ВІДЕО)

20 січня, на автодорозі Київ-Чоп (786 км.), водій авто Тойота, не впоравшись з керуванням виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з авто Фольксваген. Останнє, по інерції, відкинуло у заклад відпочинку, розташований при дорозі. В ДТП дивом ніхто не постраждав.Під час з’ясування обставин автопригоди, інспектори помітили у водія Тойоти характерні ознаки алкогольного сп’яніння, але від проходження огляду він відмовився у присутності 2-х свідків. 


У підсумку патрульні склали на винуватця автопригоди два протоколи: за порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів та за керування у стані алкогольного сп’яніння. Подальше рішення прийматиме суд.

Ще одна автопригода на трасі Київ-Чоп, на щастя, без потерпілих

Ми постійно наголошуємо водіям на неприпустимості керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Просимо вас бути максимально обачними, особливо зараз – у період різкої зміни погодних умов. Але, інколи, все виходить зовсім не так…Ось, 20 січня, на автодорозі Київ-Чоп (786 км.), водій авто Тойота, не впоравшся з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з авто Фольксваген. Останнє, по інерції, відкинуло у заклад відпочинку, розташований при дорозі. На щастя, ніхто не постраждав. Під час з’ясування обставин автопригоди, інспектори помітили у водія Тойоти характерні ознаки алкогольного сп'яніння, але від проходження огляду він відмовився у присутності 2-х свідків. У підсумку патрульні склали на винуватця автопригоди два протоколи: за порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів та за керування у стані алкогольного сп’яніння. Подальше рішення прийматиме суд. #ZakPatrolPolice #патрульнаполіція #мояполіція

Geplaatst door Патрульна поліція Закарпатської області op Dinsdag 22 januari 2019
clipnews