Закарпатські волонтери акції «Серце до серця» передали медичне обладнання дитячій лікарні

 В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання за результатами ХІІІ акції ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ». Волонтери України зібрали 3 875 369,23 гривень,  з яких 404 899,78 грн –волонтери Закарпатської області.

 

Закарпатська область посіла ІІІ місце  по збору коштів серед областей України. Завдяки зусиллям волонтерів стало можливим придбання необхідного медичного обладнання для Закарпатської обласної клінічної дитячої лікарні.

Марія Рущак, обласний представник ВБФ «Серце до серця» на Закарпатті нагадала, що кошти волонтери збирали з 2 по 22 квітня цього року. В цей час проходили акція, до якої долучилося багато закарпатців. «Жертвували гроші різні люди: учні, студенти, пересічні ужгородці, – каже Марія Рущак. – Зібрали у результаті 404 тис. 889 грн.

Одноденний заробіток до загальної «скриньки» перерахували працівники Закарпатської ОДА згідно з розпорядження Геннадія Москаля, голови Закарпатської ОДА. Про це розповів Віталій Ерфан, начальник Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА. «Бути на призових позиціях у такій благодійній акції означає, що проведена неабияка робота. Дякую тим, хто опікується дітьми, адже чужих дітей не буває», – сказав Віталій Ерфан і додав, що на сьогодні на Закарпатті проживає 186 тис. дітей.

Тамара Кулакова,  лікар-сурдолог Закарпатської обласної дитячої клінічної лікарні продемонструвала обладнання, яке передали волонтери. «У  цьому році ми отримали сучасний високочастотний аудіометр, завдяки якому можемо діагностувати порушення слуху на ранніх стадіях.  Чим раніше діагностовано, тим краще проліковано», – розповіла Тамараа Кулакова. Серед закупленої апаратури також інші необхідне для роботи лікарів устаткування.

Михайло Радь, головний експерт ДОЗ ОДА з педіатрії Закарпатської обласної дитячої клінічної лікарні каже: протягом року 1500 дітей звертаються у сурдологічний кабінет обласної дитячої лікарні. «Для дітей із зниженням слуху і ураженням слухового апарату потрібна сучасна апаратура. Без цього ми не зможемо надавати адекватну допомогу. Чим швидше будемо визначати порушення, тим швидше будемо проводити  втручання і у тому числі апаратне. Велика подяка добрим людям. Закарпаття має одну з найкращих позицій по збору коштів. Цей результат спрямований на хвору дитину, щоб повернути її до нормального повноцінного життя», – прокоментував Михайло Радь.

Володимир Гащич, директор компанії «Пластікс-Україна» в Ужгороді додав, що компанія протягом всього існування була активною та соціально відповідальною і надалі співпрацюватиме з волонтерами.

 

clipnews