Закарпатські параолімпійці підбивали підсумки 2018 року

Незважаючи на доволі складну ситуацію в нашій державі, у повітрі все ж вирує святкова атмосфера.
Люди готуються до відзначення новорічно-різдвяних свят. Не оминув святковий настрій і членів Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.
Вони вирішили підбити підсумки 2018 року в ресторані «Чарда». На зібранні членів осередку, яких запросив до ресторану їх голова Олександр Лизанець згадували здобуті протягом року перемоги, як на регіональній, так і на всеукраїнській арені. За святковим столом вони, обговорювали проблеми, формували плани, і звісно ж ділилися досягненнями року, що минає. Крім того, всі вони покладають великі надії на створення спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів в місті Ужгороді за адресою вул. Ф. Тіхого, 13 «Б» будівництво якого розпочалося у вересні 2016 року. Створення такого центру дасть змогу тренуватись спортсменам у достойних умовах та відтак досягати ще більших результатів.
В усіх молодих людей, які зібрались за святковим столом у ресторані «Чарда» є не лише бажання розвивати своє тіло, а прагнення бути успішними, радувати близьких і вболівальників спортивними успіхами.
Голова регіональної Федерації інвалідів-опорників Олександр Лизанець зазначає: «Тут зібралися наші спортсмени і не зважаючи на існуючі проблеми, хочемо їх привітати з новорічно-різдвяними святами».
На завершення заходу голова осередку Олександр Лизанець вручив всім присутнім особам з обмеженими фізичними можливостями подарунки. І хоч вони можливо і скромні, але не все вимірюється розкішшю – головними є увага, підтримка і звісно ж щирі посмішки, яких у цей вечір було чимало.
Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець висловлює велику подяку за допомогу з подарунками та святом для спортсменів-інвалідів ресторану «Чарда», Мирославу Гісему, Роберту Горвату, Марії Бадиді, Роману Сараю, Олександру Білаку та кафе «Фантазія».
Шановні читачі, у Вас є можливість підтримати проект створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів, надавши посильну допомогу:
ПАТ КБ “Приватбанк”
п\р 26004053909822
Код ЄДРПОУ 37231258
МФО 312378
clipnews