Закарпатські гірські рятувальники відшукали у горах чотирьох заблукалих туристів

Дві пошукові операції та чотири врятовані туристи – результат роботи впродовж минулої доби закарпатських гірських рятувальників.

Перше повідомлення про загублення  людини у горах до рятувальників надійшло о  16:10 21 грудня. Під час катання на лижах на полонині Драгобрат, що у Рахівському районі, втратив орієнтир та заблукав мешканець смт Надвірна Івано-Франківської області 1991 р.н.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено п’ять рятувальників та одну одиницю техніки  Ясінянського гірського пошуково-рятувального відділення.

О 19:15, під час обстеження території полонини Крачуняска, в напрямку до села Чорна Тиса Рахівського району, рятувальники зустріли мешканця м. Київ, 1993 р.н., який під час катання на лижах також втратив орієнтир та заблукав.

О 20:50  працівники ДСНС відшукали й 27-річного жителя смт Надвірна. Далі обох заблукалих було супроводжено на гірськолижну базу «Драгобрат». Медичної допомоги вони не потребували.

Ще одне повідомлення про загублення людей, цього разу  в районі г. Говерла, надійшло до рятувальників о 19:15. Як і в попередньому випадку, під час катання на лижах, втратили орієнтир та  заблукали два мешканці м. Дніпро 1989 та 1990 років народження. Пошукові роботи проводили рятувальники Лазещинського гірського пошуково-рятувального відділення.

О 21:20 загублених громадян знайдено та доправлено в с. Лазещина Рахівського району, до місця їх тимчасового проживання.

Стан здоров’я задовільний, медичної допомоги не потребували.

 

 

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews