В Ужгороді проведуть майстер-класи з хіп-хопу із зірковими тренерами з України і США

7-9 грудня в Ужгороді відбуватимуться унікальні майстер-класи з хіп-хопу, які проводитимуть зіркові хореографи – Денис Стульников – постановник концертних турів та кліпів Monatik, «Время и Стекло», Ані Лорак, Kika –  та Аріана Мішель – права рука лідера  відомої команди Chapkis Dance Family (США).  25 учасників з різних регіонів України кілька днів в Ужгороді вчитимуться якісно і по-сучасному танцювати хіп-хоп.

 

Про це сьогодні, 6 грудня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповіли представники Студії сучасного танцю «Бліц».

 

«”Ghetto Groove” – це не новий проект, у 2015 році це була тільки хіп-хоп вечірка, потім ми організували однойменний міжнародний фестиваль, який пізніше розрісся до масштабу чемпіонату з хіп-хоп танцю. Зараз ГО «Танок Закарпаття» і Студія сучасного танцю «Бліц» за підтримки Посольства США в Україні  отримало можливість розширити цей проект. Чому ми за це взялися? По-перше помітили, що західноукраїнські танцювальні колективи взагалі не приїжджають в Ужгород потанцювати, хоч для цього є всі можливості. По-друге, в Україні зараз великий дефіцит на нову інформацію про хіп-хоп, яка є в Америці. Бо Америка – це колиска хіп-хопу. Навчатися в США танцювати  хіп-хоп – це для нас недешево, тому цей грант дає нам унікальну можливість привезти в Ужгород найкращих тренерів, які зможуть передати нам свій досвід», – повідомила журналістам менеджер проекту  “Ghetto Groove” Анжеліка Клайзнер.

 

Педагог-хореограф Студії сучасного танцю “Бліц”, менеджер проекту “Ghetto Groove” Марк Полів’яненко детальніше розповів про сам проект: «Основна наша ціль – максимально розповсюдити актуальну інформацію про хіп-хоп. Тому найбільші та найуспішніші колективи з Усієї України обирають серед своїх колег найбільш достойних, які, в свою чергу, приїдуть в Ужгород щоб взяти участь у майстер-класі і потім передати ці знання дітям. На цьому етапі наші зіркові тренери – це Аріана Мішель – американська танцівниця і хореограф відомої команди Chapkis Dance Family, а також Денис Стульников – український хореограф, відомий своїми постановками для M1 Music Awards 2018, концертних турів та кліпів Monatik, «Время и Стекло», Ані Лорак, Kika та інших популярних проектів шоу-бізнесу в Україні. 7-9 грудня вони вестимуть майстер-класи з хіп-хопу в Ужгороді, а танцівники, які приїдуть з різних регіонів України – вчитимуться для того, аби передати досвід молодшим колегам».

 

«Участь у нашому майстер-класі є безкоштовною, всі витрати покриваються грантом від Посольства США в Україні. Але є одна умова: колективи, які беруть участь у заході, зобов’язуються в лютому-березні провести у своїх містах безкоштовний майстер-клас із хіп-хопу для всіх охочих», – додав Марк  Полів’яненко.

 

«Цей проект ще є унікальним тому, що користь від нього отримують не тільки професійні танцюристи, які матимуть можливість попрацювати із найкращими тренерами, а й зовсім новачки і навіть ті, хто хотів би спробувати танцювати хіп-хоп вперше. Саме тому колективи, які беруть участь у наших професійних майстер-класах, проводитимуть безкоштовне заняття у себе в місті. Студія сучасного танцю «Бліц» теж обов’язково проведе такий безкоштовний майстер-клас із хіп-хопу, де кожне зможу спробувати себе», – уточнила Анжеліка Клайзнер.

 

Наступний етап проекту – чемпіонат з хіп-хоп танцю, де всі продемонструють, чого навчилися протягом майстер-класів. Під час чемпіонату організатори обіцяють яскраве шоу та цікаві заходи для ужгородців і гостей міста.

 

Керівник Студії сучасного танцю «Бліц» Олена Камінська зазначила: «Ми показуємо, що Ужгород дає хороші можливості,  і що сюди можна і треба їхати і показувати свої таланти. Все, що ми робимо у хіп-хопі – дуже дорого. І для нас, і для батьків. Тому такі гранти – це  можливість розвиватися до нас. Тим більше, що саме в цьому проекті ми маємо можливість брати матеріал із першоджерела, від країни, де зародився цей вид танцю, без нашарування інших культур».

 

Також керівник «Бліцу» розповіла про нові перемог ужгородських танцівників «Зовсім недавно були на двох чемпіонатах у Львів і Києві. На «Global Talent» поїхали дві наші групи, які брали участь у таких змаганнях вперше, і отримали призові місця. На «Feel the beet» – змагання, у яких беруть участь тільки дуже сильні команди –  поїхали 127 людей із «Бліцу» і також привезли нагороди – два перші місця, два треті і нагороди серед дорослих танцівників. Доросла група Елеонори Полів’яненко, до речі, увійшла в трійку кращих команд України, зайнявши друге місце», – розповіла Олена Камінська.

 

Крім того, Студія сучасного танцю «Бліц» уже наступного  тижня, 14 грудня, організовує благодійний концерт в Ужгороді у ПАДІЮНі: «Ми вирішили з колективом зробити його традиційним. Нам допомагає ПАДІЮН, надаючи безкоштовно зал, а всі виручені кошти з концерту ми передамо ужгородським сім’ям, які потребують допомоги. Частину з цих коштів отримає мама нашої вихованиці, котра потребує термінової фінансової допомоги на лікування. Ці сім’ї отримають кошти одразу після концерту: вручатимуть конверти з допомогою наші діти-танцівники», – зазначила Олена Камінська.

 

Восени Студія сучасного танцю «Бліц» та ГО «Танок Закарпаття» започаткували проект з розвитку хіп-хоп танцю в Західній Україні під назвою «Ghetto Groove». Проект реалізується у вересні 2018 – червні 2019 за фінансової підтримки Посольства США в Україні в рамках Програми малих грантів громадської дипломатії уряду США – «Освіта та культура». У жовтні в Ужгороді вже пройшов перший етап Проекту «Ghetto Groove», під час якого хореографи та викладачі сучасного танцю з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Рівненської та Закарпатської областей відвідали майстер-класи з хіп-хопу. Тоді лекторами виступили Каріна Пфайфер та Елеонора Полів’яненко – хореографи ССТ «Бліц», сертифіковані судді змагань з хіп-хоп танцю, учасниці всесвітнього конкурсу Hip Hop International в 2017 та 2018 роках.

 

ПРОГРАМА

2-ї серії майстер-класів Проекту «Ghetto Groove» SUP30018GR0196,

фінансованого Посольством США в рамках

Програми малих грантів громадської дипломатії уряду США – «Освіта та культура»

 

Дата: 7-9грудня 2018

Місце:

  1. Ужгород, вул. Садова, 39, Спортивний комплекс «Zinedine»
  2. Ужгород, вул. вулиця Можайського, 3a, спортивно-оздоровчий комплекс «Акварель»

 

07.12.2018, Ужгород, вул. Садова, 39, Спортивний комплекс «Zinedine»

16:15 – 17:30 – Презентація Проекту «Ghetto Groove», знайомство учасників, реєстрація

16:30 – 18:00 – Майстер-клас, Денис Стульніков

18:00 – 18:15 – перерва

18:15 – 19:45 – Майстер-клас, Денис Стульніков

 

08.12.2018, Ужгород, вул. вулиця Можайського, 3a, спортивно-оздоровчий комплекс «Акварель»

10:00 – 11:30 – Майстер-клас, Аріана Мішель

11:30 – 11:45 – перерва

11:45 – 13:15 – Майстер-клас, Аріана Мішель

13:15 – 13:30 – підведення підсумків

 

09.12.2018, Ужгород, вул. вулиця Можайського, 3a, спортивно-оздоровчий комплекс «Акварель»

13:00 – 14:30 – Майстер-клас, Аріана Мішель

14:30 – 14:45 – перерва

14:45 – 16:15 – Майстер-клас, Аріана Мішель

16:15 – 16:30 – підведення підсумків

 

 

 

clipnews