В Ужгород повернувся хокей і ковзани – сезон розпочато

Цієї суботи, 29 грудня, пройшли перші ігри 1-го кола турніру по хокею з шайбою серед чоловіків по Закарпаттю, про що ми анонсували напередодні.

В першій грі, в якій  зустрічалися команди “Спартак” та “Ужгородські Вовки” з рахунком 5:4 перемогу здобули “Спартаківці”.

Щодо другої гри, то перші два періоди, при досить рівній грі команд “Синевир” та “Шахтарські Барси” завершились з рахунком 0:0. І тільки в третьому періоді визначився переможець. Перемогу здобув “Синевир”, закинувши у ворота суперників 4 шайби.

Нагадуємо, що у неділю 30 грудня, турнір продовжиться. О 09.00 годині за київським часом розпочнеться гра між командами “Шахтарські Барси” та “Спартак”, а о 10.40 годині за київським часом розпочнеться гра між командами “Синевир” та “Ужгородські Вовки”.

А перший сеанс катання розпочнеться о 13.00 за київським часом.

До слова, цьогоріч міська ковзанка змінила місце розташування: з майданчика позаду торгового центру «Дастор» вона переїхала на вул. Івана Франка, поруч із центральним входом на стадіон «Авангард».

Сеанс катання триває 45 хвилин. Вартість його у будні дні складає 50 грн., у вихіні та святкові дні — 60 грн. На майданчику «IceLand» є ковзани на прокат. Вартість оренди ковзанів —   40 грн./сеанс.

На період зимових канікул ( з 31 грудня 2018 року по 14 січня 2019 року ) адміністрація дещо змінила графік сеансів на будні дні. Тренування хокейних команд переносено на ранок з 09.00 до 11.00. Далі, до 14.00 будуть проводитись сеанси так званого “соціального катання”, а вже з 15.00  проводитимуться звичайні сеанси катань.