У День Святого Миколая запалить вогні головна ялинка Закарпаття

У День Святого Миколая, 19 грудня, в Ужгороді на площі Народній урочисто запалить вогники голова ялинка Закарпаття.

На святкові заходи до обласного центру приїдуть чотири з половиною сотні дітей з різних куточків краю. На них чекає новорічна вистава «Дві Снігуроньки і один Новий рік», яка розпочнеться о 13:00 у Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв.

Продовжиться святкування о 15:00 на площі перед будівлею Закарпатської ОДА. Там актори Закарпатського академічного обласного театру ляльок «БАВКА» подарують малечі та усім присутнім яскраве театралізоване дійство, у фіналі якого 20-метрова новорічна красуня засяє тисячами вогників.

Цього року для ялинки придбали нові елементи ілюмінації – на ній встановлюють гірлянди-бурульки, флешовані вогники і так званий «падаючий сніг», а увінчує дерево нова різдвяна зірка. Загалом, близько кілометра гірлянд і півтисячі іграшок прикрашатимуть головну новорічну ялинку Закарпаття. Поруч вже припарадили живе дерево – найменшу новорічну ялинку області і, очевидно, найменшу офіційну новорічну ялинку України.

Тож запрошуємо долучитися до видовищного старту різдвяно-новорічних свят у дружньому колі!

clipnews