Топ-5 речей мілітарі в моді 2019

Воєнізація власного образу не втрачає своєї актуальності на протязі вже більш ніж 50-ти років. В гардеробах громадян постійно з’являються елементи одягу армійське походження яких не викликає сумнівів. Звичайно ж, сьогодні дизайнери впроваджують власні розробки, але цивільне виробництво ніяк не може конкурувати у відповідності й брутальності оригінальних мілітарі речей. Поспілкувавшись з працівниками військторгу https://militarka.com.ua/ ми склали топ речей, що залишаються та будуть популярними в 2019 році серед громадян.

Як оцінити відповідність товару

Та перш ніж перейти до безпосередньо опису одягу та аксесуарів варто розібратися в питанні визначення якості, а головне оригінальності того чи іншого товару.

  • Матеріали. У виробництві армійських речей та тактичного одягу сьогодні широко використовуються сумішеві тканини. Зазвичай це матеріал, що має в своєму складі натуральну бавовну та синтетику (поліестер, поліефір тощо) у різних співвідношеннях. Ще одна ознака оригінального військового виробу – армування по технології ріп-стоп.
  • Кольори. Мілітарі стиль це не обов’язково камуфляж, хоча йому і приділяється більше уваги. Часто використовуються «захисні» кольори: олива, хакі, койот, тан та інші. А у тактичний одяг також може виготовлятися у сірих та темно-синіх відтінках та в чорному забарвленні.
  • Практичність. Воєнізований образ це наявність певної брутальності в гардеробі. Якщо взуття то на товстій підошві з протектором, одяг – багато кишень, широкі ремені, різноманітні стяжки. Цивільні виробники на всіх цих елементах економлять, або заміняють їх непрактичними, але яскравими пряжками та застібками.

Також не останню увагу варто приділити крою. Всі речі та аксесуари армійського походження мають міцні шви (часто потрійні), грубий але простий пошив.

Це тільки основні фактори за якими можна відрізнити якісний одяг, взуття чи аксесуар від комерційної підробки. Взагалі військові та тактичні речі відразу справляють враження надійності та міцності, а підібрані по розміру вони дуже комфортні та зручні.

Що включити в гардероб мілітарі 2019

Не втрачають свою актуальність на наступний сезон в мілітарі стилі, ні верхній одяг, ні різноманітні аксесуари до нього. Причому деякі елементи гардеробу вже декілька років тримають лідерські позиції.

  1. Тактичні штани. Вони поєднують в собі практичність та зручність військових брюк та непомітний простий колір тканини. Велика кількість кишень, широкі шлейки під ремінь, міцна тканина роблять такі штани відмінним одягом для повсякденного носіння в місті. Їх популярність сприяла появі цивільного варіанту – камуфльованих або ж однотонних джогерів, суто цивільної розробки, що також тримають лідерство серед модних речей мілітарі.
  2. Футболки. Однотонні, прості, але дуже зручні тактичні футболки залишаються в верхніх рядках найпопулярнішого воєнізованого одягу. Забарвлення може бути різним та величезному попиту сприяють новітні технології. Наприклад футболки кулмакс, що «працюють» по принципу термобілизни, відводячи зайву вологу від тлі та створюючи комфортні умови носіння.
  3. Флісові кофти та куртки. Ці речі в захисному забарвленні не втрачають своєї популярності вже не один рік. Теплі та практичні вони будуть популярними в сезоні весна-осінь 2019. А впровадження мембранних тканин, вітрового захисту тільки додають прихильників.
  4. Взуття. Черевики в стилі мілітарі це вже давно не масивні берці. Сьогодні лідерські позиції займають різноманітні тактичні кросівки і навіть кеди. Вони мають не менш брутальний вигляд, але набагато зручніші та легші за високі армійські черевики. А градація по сезонах робить тактичні кросівки взуттям, що носитиметься на протязі всього 2019 року.
  5. Сумки та рюкзаки. Ці аксесуари в мілітарі стилі та з тактичною «начинкою» вже сьогодні можна назвати народними. За зручність їх полюбляє більшість населення країни, а різноманітність моделей дозволяє підібрати сумку або ж наплічник не тільки під воєнізований гардероб, а й такі стилі як стріт чи кежуал.

Не ввійшли в наш топ, але залишаються популярними різноманітні куртки, ремені, тактичні рукавиці тощо. Образ відмінно доповнять армійські годинники чи їх репліки. Всі ці варіанти одягу й аксесуарів постійно вдосконалюються, стають зручнішими, і навряд чи вони втратять свою актуальність не тільки в 2019 році, але й в наступні сезони.

partnernews