Скільки коштує одружитися вдруге?

Річниця весілля – важлива і значуща подія в житті кожного подружжя!
Вишиваний рушник, близькі і рідні люди, весільні обручки, келих шампанського на двох, букет нареченої, багато чисельне «Гірко!», міцні поцілунки, теплі обійми, тисячі привітань…

Вас теж на мить охопили приємні та хвилюючі спогади?
А чи хотіли б Ви ще раз відчути те саме, ще раз опинитись на власному весіллі, ще раз сказати «Так!» своєму чоловіку чи дружині?

Створіть для себе, родини і друзів незабутнє романтичне свято весільного ювілею – День народження кохання, щоб знову відчути себе у статусі нареченого і нареченої!

Відділи ДРАЦС у Закарпатській області допоможуть Вам відновити спогади та емоції, які Ви відчували у день створення сім‘ї, провівши обряд «Ювілейне весілля».

Все що потрібно – це звернутись до одного з відділів нашої області, де працівники радо допоможуть в організації свята. Організація та проведення такого обряду у відділі державної реєстрації актів цивільного стану коштує 360,00 грн., скорочений обряд ювілейного весілля – 180,00 грн. Однак одружитись вдруге можна і поза межами відділу (у ресторані, на природі біля альтанки, у місці Вашого першого поцілунку тощо), тоді це коштуватиме 850,00 грн.

 

Прес-служба Головного територіального

управління юстиції у Закарпатській області

 

clipnews