Прикордонники не пропустили цигарки в Європу і конфіскували два мікроавтобуса (фото)

Двічі протягом цієї ночі намагалися незаконно перемістити цигарки до Європи через пункт пропуску «Тиса». В обох випадках на заваді «спритним» ділкам стали прикордонники Чопського загону.

Спершу, контрабандний тютюн виявили у мікроавтобусі «Volkswagen» литовської реєстрації. Під час огляду транспортного засобу, що прямував на виїзд з України, правоохоронці помітили підозрілі зміни у його конструктивних особливостях. Отож, автомобіль скерували на поглиблену перевірку. Прикордонникам довелося демонтувати декоративну обшивку салону, аби дістатися облаштованого у мікроавтобусі тайника. У лівій стінці салону та у правих висувних дверцятах 34-річний чернівчанин приховав 350 пачок сигарет різних торгівельних марок. Однак, замість очікуваного заробітку, втратив і те, з чим прибув у пункт пропуску: контрабандний тютюн та мікроавтобус «Volkswagen» 2003 року випуску у нього вилучили співробітники фіскальної служби. Загальна сума конфіскату склала понад 105 тисяч гривень.

За декілька годин прикордонникам пункту пропуску «Тиса» вдалося виявити ще одну спробу незаконного переміщення цигарок. Цього разу вони виявили сигарети у подвійному днищі транспортного засобу. Під час перевірки мікроавтобуса «Мercedes» тернопільської реєстрації досвідчені правоохоронці помітили ознаки наявності сховку. Відтак, автомобіль відправили у бокс, де згодом і виявили тайник. По всій площині салону мікроавтобуса розклали 600 пачок цигарок марки «Marlboro». Доступ до них став можливим після демонтажу гумового покриття підлоги.

Отож, і цього разу контрабандисту не вдалося нажитися на незаконному заробітку. Виявлені сигарети та мікроавтобус «Мercedes»  загальною вартістю 323657 гривень також вилучили на кордоні.

 

       Прес-служба Чопського прикордонного загону

clipnews