Поліція Закарпаття виявила 8 п’яних водіїв

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття   задокументували факти керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Міжгірському, Перечинському та Берегівському районах. Ще п’ятьох п’яних водіїв виявили працівники патрульної поліції. На правопорушників складено адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння.    

Уночі на посту поліції в селі Сойми Міжгірського району працівники групи реагування патрульної поліції вирішили перевірити на предмет алкогольного сп’яніння водія автомобіля марки «Меrсеdеs», який поводився неадекватно. Ним виявився житель села Верхній Бистрий Міжгірського району. Від проходження медосвідування на стан алкогольного сп’яніння водій відмовився і спробував учинити опір правоохоронцям. Його доставили у відділення поліції, де в присутності свідків склали адмінпротоколи за ст.185 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського), за керування в стані алкогольного сп’яніння (ст.130 КУпАП). Водійське посвідчення від правопорушника вилучили, машину затримали на спецмайданчик поліції.

У Берегові працівники групи реагування патрульної поліції зупинили пізно ввечері  для перевірки автомобіль марки «ВMW», який виконував незрозумілі маневри. В машині перебувала шумна компанія. За кермом був у стані алкогольного сп’яніння житель Берегівщини, який не мав водійського посвідчення. Під час проходження медосвідування в лікарні у водія виявили 1,8 проміле алкоголю. Правоохоронці склали на чоловіка відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

У селі Дубриничі Перечинського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі для перевірки автомобіль марки «Меrсеdеs Vіtо», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння місцевий житель, який не мав водійського посвідчення. Від проходження медосвідування він відмовився, про що правоохоронці склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Ще 5 п’яних водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.
Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області   

 

clipnews