Поліція Хустщини розшукує жінку, яка покинула свою новонароджену дитину

Хустський відділ поліції розслідує кримінальне провадження за фактом залишення матір’ю в небезпеці новонародженої дитини. Правоохоронці просять допомоги у громадян в розшуку породіллі. 

 

Учора, 25 грудня, в 06.41 год. ранку в поліцію міста Хуст надійшло повідомлення від жительки Хуста з Київської набережної. Заявниця повідомила про те, що близько 06.30 год. вона виявила в під’їзді будинку, де проживає, між першим та другим поверхом дорожню сумку з новонародженою дитинкою.

На місце події прибула слідчо-оперативна група. Новонароджений хлопчик був закутаний в дитячу ковдру. На вигляд дитина здорова, без вад. Ймовірно, хлопчик був народжений упродовж останньої доби.

Дитину госпіталізовано в пологове відділення Хустської лікарні з діагнозом: переохолодження. Загрози життю хлопчика немає.

За даним фактом поліція Хуста розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст.135 Кримінального кодексу України (Залишення в небезпеці матір’ю новонародженої дитини). Матір дитини розшукують. Їй загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років.

Поліція звертається до громадян з проханням допомогти в розшуку породіллі. Якщо ви маєте будь-яку інформацію про жінку, яка могла скоїти даний злочин, повідомте в Хустський відділ поліції на моб.тел. чергової частини: 068-50-76-172. Наперед вдячні за допомогу.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області  

 

clipnews