Як вибрати оптимальний компресор для стоматологічного кабінету?

Вибір оптимальної моделі компресора в більшості випадків залежить від робочих умов. Для невеликого кабінету зі стандартним обладнанням підійде практично будь-який тип техніки. Але, що якщо кабінет оснащений декількома робочими місцями?

Медичний компресор впливає на функціонування всієї системи стоматологічної техніки. Тому цей пристрій має бути надійним і якісним. Щоб не сумніватися в роботі компресора, замовляйте обладнання на сайті компанії «Дентал Техніка» – https://dental-technika.com.ua/ua/. Тепер не потрібно ходити по магазинах і шукати підходящий варіант. На інтернет сторінці фірми можна розглянути всі різновиди і особливості моделей.

Компанія займається виробництвом компресорів з 2011 року. Завдяки досвідченим фахівцям більшість стоматологічних клінік України вже оснащено всім необхідним обладнанням.

При виборі компресора варто звернути увагу на такі критерії:

  • Тиск. Компресор не повинен перевищувати тиск, який потрібен для використання. Інакше обладнання може швидко зламатися і перестати працювати взагалі.
  • Термін служби. Краще вибирати пристрій з часом роботи більше 12 годин. Знову ж таки, все залежить від робочих умов – якщо багато стоматологічних установок, то чим більше часу може працювати пристрій, тим краще.
  • Ресивер. Ця труба здатна зберігати повітря, тому варто враховувати її обсяг. 25-30 літрів вистачить цілком для нормальної роботи.
  • Рівень шуму. Щоб не доставляти дискомфорт пацієнтам, краще вибирати компресор з низьким рівнем шуму. Максимум 80 дБ.
  • Зручність використання. Компресор повинен бути компактним і не займати багато місця.
  • Вибір виробника. З українських виробників найпрестижнішої фірмою є «Дентал Техніка», яка випускає надійну техніку високої якості і за доступними цінами.
partnernews