Два викрадені автомобілі затримали прикордонники на Закарпатті

Учора військовослужбовці Чопського загону завадили незаконному переміщенню через державний кордон двох транспортних засобів, які перебувають у міжнародному розшуку. Під час здійснення перевірки легкового автомобіля «Land Rover», який прямував на виїзд з України через пункт пропуску «Тиса», спрацювала база даних Інтерполу. На запит прикордонників, співробітники Укрбюро Інтерполу підтвердили, що виявлений легковик 2012 року випуску викрали два місяці тому на території Греції.

 Ще один транспортний засіб, який перебуває на обліку Інтерполу як викрадений, прикордонники затримали у пункті пропуску «Ужгород». Як з’ясували правоохоронці, легковий автомобіль «Volkswagen Jetta» розшукують з травня 2015 року. Його було викрадено на території Словаччини.

В обох випадках прикордонники викликали слідчо-оперативні групи Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області. Після завершення необхідних процесуальних заходів транспортні засоби у супроводі  співробітників Нацполіції вибули до Ужгородського відділку Нацполіції для проведення подальших слідчих дій.

 

clipnews