Закарпатські журналісти стверджуть, що знайшли таємні “хороми” Голови Нацполіції Князєва (відео)

Група закарпатських журналістів на чолі з Ларисою Ступак (Лора Приходько) та Олександром Пересоляком з’ясовують обставини будівництва об’єктів нерухомомті на території земельної ділянки, яка належала ботанічному саду УжНУі була злочинним шляхом відчужена. Зараз це вулиця з промовистою назвою Княжа гора.

Один з приватних будинків на їх думку належить голові Національної поліції України Сергію Князєву.

 

Підставою стверджувати приналежність майна поліцейському стало те, що земельна ділянка на якій розташовані ці хороми раніше належала тещі Сергія Князєва Любові Григоренко. Зараз номінальним власником майна дружина начальника УЗЕ Івано-Франківської області Михайла Банка.

 

 

Журналісти кажуть, що будуть активно розшукувати таємне майно Голови Нацполіції до тих пір, поки правоохоронці не почнуть належним чином розглядати заяви про злочин подані медійниками.

 

Будинок начальника нацполіції Сергія Князева в УжгородіРозкішний маєток пр вул. Княжа гора (колишня Кримська), оформлений на дружину Михайла Банка, який очолює УЗЕ Івано-Франківської області. Сліди Сергія Князева прослідковуються через земельну ділянку, яка була оформлена спочатку на його екс тещу Любов Григоренко

Geplaatst door ДемАльянс – Ужгород op Dinsdag 20 november 2018

clipnews