Закарпатські параолімпійці зайняли восьме командне місце на міжнародному турнірі з настільного тенісу в Чехії

15-18 листопада 2018 року в Чехії відбулись міжнародні змагання спортсменів-інвалідів з настільного тенісу – відкритий кубок міста Градець Кралове. Вперше в них активну участь прийняли спортсмени-інваліди з Закарпатської області. У змаганнях крім українців прийняли участь 12 команд спортсмени-інваліди з різних країн Європи. Відрадно, що українська збірна у цих змаганнях зайняла восьме командне місце. Змагання проводились виключно в командному заліку. За звитягу закарпатські параолімпійці були нагороджені кубком і грамотою. Серед закарпатських параолімпійців участь у змаганнях прийняли члени Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, Микола Ляхов та Ігор Рейзнер. Тренером закарпатських параолімпійців виступив Іван Біров.

Попри те, що закарпатські не зайняли перше місце вони не падають духом та обіцяють наступного року показати кращий результат. Зі слів Олександра Лизанця крім досвіду участі в такому турнірі, де виступають кращі параолімпійці Європи йому вдалось налагодити контакти з представниками збірної Німеччини з приводу співпраці в тому числі в плані створення спортивно-реабілітаційного центру в місті Ужгороді.

Закарпатські спортсмени-інваліди висловлюють щиру подяку керівнику Регіональної української спілки Східної Чехії Наталії Доценко завдяки якій закарпатську команду було запрошено на дані змагання, та всім хто допоміг з фінансуванням участі закарпатських параолімпійців в турнірі, а саме: голові Закарпатської ОДА Москалю Г.Г, директору КП «Водоканал м. Ужгород» Карташову С.О., керівнику БФ «Віза» Чубірко В. В. та директору ПП «Пантеон» Лило М.Д.

 

clipnews