В Ужгороді відкрито «Open space»: новий формат роботи відділу ДРАЦС

Це сталося! Центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у форматі «Open space» в Ужгороді відкрито!

Сьогодні, заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська та начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євген Когутич урочисто перерізали стрічку та представили громадськості та засобам масової інформації оновлений Ужгородський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у форматі «Open space».

Центр «Open space» — це сучасне отримання послуг за європейськими стандартами, де українці можуть в комфортних умовах без черг, без годинних очікувань отримати найбільш популярні послуги у сфері реєстрації актів цивільного стану швидко, якісно та в комфортних умовах.

У своєму вітальному слові Ірина Садовська зазначила: «Міністерство юстиції України працює людьми, для людей, заради людей. Результати цієї роботи громадяни можуть побачити вже сьогодні, завітавши до Центру «Open space» та відчувши на собі нову якість сервісів у сфері юстиції. «Open space» це відхід від кабінетної системи, безпосереднє спілкування з працівниками, швидкість надання послуг.»

Перевагами Центру є:

  • скорочення часу на отримання послуги;
  • реєстрація відвідувачів завдяки функціонуванню «електронної системи керування чергою»;
  • оплата всіх послуг будь-якою банківською карткою за допомогою терміналу, що встановлений у приміщенні відділу;
  • отримати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану абсолютно прозоро та без зайвих клопотів.

Начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська повідомила, що це вже 24 «Open space» в Україні, а на черзі планується відкриття аналогічних центрів у Тернопільській області та на Чернігівщині.

«Сьогодні день, коли наше мальовниче місто ще на один крок наблизилось до Європи. Сучасний високоякісний рівень надання послуг громадянам, які зможуть відчути на собі усі відвідувачі Ужгородського міського відділу ДРАЦС, остаточно переконає усіх скептиків у необхідності впровадження європейських стандартів у наше життя. Оперативність, доступність, відкритість, технологічність послуг – ось ті критерії, яких ми намагались досягти, працюючи над створенням центру обслуговування громадян у форматі  «Open space»», – підкреслив у своєму вітальному слові очільник Закарпатської юстиції.

В добру путь!

 

clipnews