Туристична косметичка

Кожен похід у гори потребує ретельної підготовки та наявності усього необхідного спорядження та речей, на які можна покластись навіть у складній ситуації. Тому, перш ніж відправитись у подорож, рекомендуємо вам скласти список усіх необхідних речей.

І щоб усі речі були складені компактно та із розумом, рекомендуємо використовувати компресійні мішки від Терра Інкогніта для габаритних речей, зіп пакети для документів, косметичку для засобів гігієни та інших дрібних речей. Саме так, косметичка від Terraicognita – це потрібна річ для пішої подорожі, адже за допомогою косметички можна скласти усі необхідні дрібніші речі в одне місце, це можуть бути: медикаменти, засоби особистої гігієни, туристичний рушничок, тощо. Погодьтесь, що буде доволі незручно, якщо усі ваші дрібні речі будуть розкидані по всьому габаритному наплечнику, по-перше: вам буде важко щось швидко знайти серед цього безладу, по-друге: можна легко щось загубити.

Туристичні косметички бувають різного розміру та призначення: від маленьких для основних засобів гігієни, до великих, у яких можна помістити усі необхідні засоби у повному об’ємі не переливаючи їх у маленькі ємності. Отож ви можете обрати таку, яка буде задовольняти ваші індивідуальні потреби.

Звичайно, у будь-яку мандрівку вам потрібні різноманітні засоби гігієни, таблетки, рушничок та інші дрібні речі, які потрібно зберігати у надійному місці і саме в таких ситуаціях у нагоді стане спеціальна косметичка. Безперечно, ви також можете просто спакувати усі речі в рюкзак чи навіть намагатись розфасувати у численні маленькі відділення, але ж, погодьтесь, що це взагалі незручно, тому що при потребі дістати якусь велику річ – усе дрібне буде випадати з кишень чи навіть рюкзака та й може, банально, загубитись, що буде зовсім недоречно та може добряче попсувати настрій та знизити загальний рівень комфорту у всій вашій подорожі. Та й так важко запам’ятати, у якому відділенні і що конкретно сховане, тому часто доводиться витягувати усе назовні, аби знайти якусь дрібничку, а це може зайняти багато часу у найменш зручний для цього момент. Тим більше після цілого дня у поході скоріш за все вам захочеться посидіти довше біля вогнища з друзями, замість того, щоб шукати щось у сутінках в наплечнику. А ось з косметичкою зовсім інше діло. Адже за допомогою цього аксесуару всі дрібні речі можна буде знайти в одному місці, що збереже ваші нерви та залишить більше часу на приємне. Придбати косметичку можна у фірмових магазинах TerraIncognita, відвідайте будь-який з них за адресами:

● м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 8

● м. Львів, вул. Пекарська, 26

● м. Одеса, вул. Ніжинська, 37

Також можна звернутись до інтернет-магазину за посиланням: www.terraicognita.com.ua та обраний вами товар доставлять у будь-який куточок України.

У випадку, якщо вам необхідна будь-яка допомога у виборі, сміливо пишіть TerraIncognitaна сторінку у Facebook, або ж зателефонуйте за цими номерами: +38 098 62555 74, +38 093 62 555 74, та отримуйте якісну консультацію і підбирайте саме те, що ідеально підійде вам. З допомогою порад досвідчених консультантів ви однозначно залишитесь задоволені вибором та захочете повернутись знову.

Плануйте ваші подорожі ретельно і будьте обачними. Веселих вам мандрівок, та приємних вражень!

partnernews