Сьогодні на високогір’ї Закарпаття температура опустилася до 22 градусів морозу а наступного тижня в область прийдуть потепління й дощі

Сьогодні на високогір’ї Закарпаття температура опустилася до 22 градусів морозу а наступного тижня в область прийдуть потепління й дощі.

 

У ніч на п’ятницю (30.11) на високогір’ї Закарпаття температура опустилася до 22 градусів морозу. Такі показники зафіксовані на Рахівщині поблизу с.Кваси. В Ужгороді вранці в п’ятницю зафіксовано десять градусів морозу. Холодна температура збережеться в області ще одну добу – так, завтра вранці в Ужгороді прогнозується 11 градусів морозу. Історичний мінімум в обласному центрі в цей же період був зафіксований 1 грудня 1973 року – мінус 12 градусів.

Уже з неділі (2.12) в область прийде потепління, а з понеділка на більшій частині Закарпаття очікуються дощі, дощі з мокрим снігом та сніг на високогір’ї. Середня температура на більшій частині області протягом наступного тижня очікується плюс 2 – 4 градуси. Майбутні опади не несуть ризику для виникнення паводкової ситуації.

 

clipnews