Ремонтували і покинули: влада Ужгорода завершує більшість об’єктів абияк (ВІДЕО)

В 2016 році в Ужгороді по вулиці Легоцького та вулиці Перемоги від автомобільного кола до початку с. Сторожниця, коштом міського бюджету був облаштований новий тротуар. Тоді це була сучасна пішохідна зона. Якій мешканці щиро радіють й досі.

 

Однак за два роки потрібних і якісно облаштованих піших переходів немає. На початку вулиці Легоцького, розмітку нанесли, знаки встановили, а от освітлення і тротуарних доріжок немає.

 

Тротуар по вулиці Перемоги від вул. Легоцького і до с. Сторожниці за два роки двічі переривали. Обидва рази плитку повернули на місце «абияк». Покриття просіло і руйнується.

 

Водночас, значною проблемою для мешканців району є відсутність піших переходів на цій ділянці дороги. Адже будинки по одну сторону вулиці, а автобусна зупинка та ряд магазинів і закладів по іншу сторону.

 

Люди змушені порушувати правила дорожнього руху і ризикувати життям. Хоча цей клаптик вулиці локально «капітально» ремонтували протягом 2 років і нещодавно відкрили для руху, але як виявляється знов у недоконаному стані, без піших переходів та належного освітлення.

 

Будемо відверті – мешканці дійсно раді, що нарешті тротуари та дороги ремонтують. І не бажають аби цей процес зупинявся.

 

Єдине, що люди вимагають, це аби податки, які місто отримало згідно «децентралізації» використовували на якісні роботи і відповідальні чиновники ефективно перевіряли їх дотримання виконавцями робіт.

 

 

ЇЖАК

 

clipnews