Причини відправитися у водний похід з Центром рафтингу

Сплав по Дністру – це єднання з природою і шанс відчути, що таке справжній релакс.

Рафтинг-тури по Дністру – це один з найкращих способів набути душевні і фізичні сили після важких трудових буднів і унікальна можливість з головою зануритися в красу первозданної природи дністровських берегів, забувши про всі проблеми і турботи. Численні екскурсії до історичних, архітектурних і природних чудес Тернопілля гарантують масу яскравих і незабутніх емоцій. Тут зосереджена більш ніж третина всіх замків України, що просто вражає.

Сплав на катамаранах по річці Дністер організовує Центр рафтингу. Досвідчені інструктори забезпечать безпеку, а екскурсоводи – якісне дозвілля. Програми турів насичені і цікаві. Таке дозвілля навряд чи забудеться незабаром. Вартість рафтинг Львів може кардинально відрізнятися. На ціну впливає тривалість подорожі та зміст програми. Трансфер оплачується в індивідуальному порядку. Сучасне якісне спорядження виключить будь-які ризики.

Рафтинг на Дністрі – це м’який клімат (дністровські субтропіки забезпечать відмінний південний загар), Дністровський каньйон (він вражає своєю величчю і величезною протяжністю), різноманіття водоспадів (вони можуть бути дрібними і незначними або досягати у висоту 16 метрів), можливість вдосталь накупатися (спокійні води Дністра цьому всіляко сприяють), шанс вдосталь насолодитися принадами риболовлі (Дністер багатий на сома і судака, а також щуку, коропа, підуста та іншу рибу), можливість випробувати дари дністровських берегів (вони щедрі на черешню і вишню, а також суницю і гриби).

Сплав по річці – це дозвілля, яке припаде до душі всім без винятку. Дністер вабить і заманює, він немов живе своїм життям. Побачити описані краси – це обов’язок кожного.

partnernews