Поліція та євровласники затримали на заблокованому митному терміналі в Ужгороді неадкватного водія (відео)

Власники автівок на європейській реєстрації спільно з патрульною поліцією затримали особу, яка неадекватно поводила себе за кермом намагаючись проїхати на заблокований вантажний термінал митного посту Ужгород. Спочатку водій намагалася пред’явити документи, що мали підтвердити його приналежність до персоналу митниці, а потім почав стверджувати, що є безробітним.

Проходити освідчення на наявність алкоголю чоловік відмовився. Патрульною поліцією складено на нього протокол за ст.130 КУпАП “Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції”.

 

Мітингувальники затримали особу, яка намагалася представитися митником

Власники автівок на європейській реєстрації спільно з патрульною поліцією затримали особу, яка неадекватно поводила себе за кермом намагаючись проїхати на заблокований вантажний термінал митного посту Ужгород. Спочатку водій намагалася пред'явити документи, що мали підтвердити його приналежність до персоналу митниці, а потім почав стверджувати, що є безробітним. Проходити освідчення на наявність алкоголю чоловік відмовився. Патрульною поліцією складено на нього протокол за ст.130 КУпАП "Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції".

Geplaatst door Трибуна op Dinsdag 27 november 2018

 

clipnews