Неземна Каппадокія крізь об’єктив фотографа Корнелії Павлишин (ФОТО)

«See.Discover.Create» – «Дивись. Відкривай. Твори», – гасло фотографа з Ужгорода Корнелії Павлишин, яка вже відома нашим читачам.

 

Цього разу Корнелія, крізь об’єктив розглядала «MARS/EARTH» (МАРС/ЗЕМЛЯ). Саме таку назву отримала її нова фотовиставка, яку нещодавно відкрили в стінах її рідного факультету міжнародних економічних відносин УжНУ.

 

«У кожної людини в певний момент виникає бажання скласти bucket list (список справ, які потрібно зробити протягом життя): які страви спробувати, скільки країн відвідати, які вчинки зробити. У моєму персональному списку довгий час був пункт – політати на повітряній кулі. І цього літа мені вдалося здійснити цю мрію, побувавши у Туреччині і скориставшись можливістю політати на кулі над Каппадокією.

Ця місцевість являє собою напівпустинну долину з дивовижними «марсіанськими» рельєфами, утвореними з вулканічних порід. Коштує таке задоволення недешево, проте, воно того варте. Ідея зробити виставку прийшла відразу після польоту, так як під час нього я зробила чимало кадрів, які передають всю атмосферу. І, звичайно, мені захотілося поділитися своїми враженнями з іншими студентами та викладачами мого факультету. Бажаю всім одного разу здійснити такий казковий політ і побачити все на власні очі», – розповідає Корнелія.

 

Фотографії представлені на виставці «MARS/EARTH» також немов застигли між небом і землею. Корнелія Павлишин до їх розміщення підійшла творчо – під стелею у вигляді повітряних куль.

 

А ви знали, що інша назва Каппадокії – «країна чудових коней».

 

Земля, кам’яні стовпи химерних форм і небо – ти наче на іншій планеті.

 

Побажаємо Корнелії й надалі відкривати нові локації і ділитись яскравими враженнями, тим самим мотивуючи глядачів пізнавати світ. Адже її кадри, навіть рідне місто і природу, показують з особливого ракурсу, і кожен раз переглядаєш фото з цікавістю і отримуєш нові емоції.

Данило Баник

 

clipnews