Напередодні важливих матчів колективи “Карпат” мірялись силами

Тренувальний матч між чоловічою та жіночою командами ГК «Карпат», як запевняють тренери, чудова нагода виявити слабкі сторони колективів та протестувати задуми на прийдешні матчі.
Чоловікам, незручно грати меншим (жіночим) за розміром м’ячем і водночас вимушені дотримуватись менш агресивного стилю гри аби не травмувати дівчат.
За таких некомфортних умов, команда вимушена шукати альтернативні варіанти гри, що в матчі проти сильного суперника обов’язково повинно допомогти – вважає тренер Віталій Уманець.
Дівчатам, так само, складно підбирати вдалу тактику проти швидкого та сильного суперника. Водночас гра в постійному швидкому темпі, змушує спортсменок протягом всього матчу бути максимально сконцентрованими.
Такий тренувальний матч для дівчат, напередодні зустрічі зі складним суперником з Миколаєва є дуже потрібним – запевняє Віктор Чернов.

Нагадаємо, уже завтра, 16 листопада о 17:30 в спорткомплексі «Юність» ужгородські «Карпати» прийматимуть миколаївський «Реал». Матч-відповідь відбудеться, в суботу, 17 листопада о 11:30 теж в СК «Юність».
Прес-служба ГК “Карпати”
clipnews