На Закарпатті водії їздять під дією алкоголю та наркотиків

За минулі вихідні працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння в Мукачівському, Хустському, Виноградівському, Рахівському, Тячівському та Перечинському районах. 

 

У Хусті працівники групи реагування патрульної поліції зупиняли автомобіль марки «Vоlvо» іноземної реєстрації, на якому не був увімкнений поворотник під час виконання маневру. Водій, 44-річний хустянин, проігнорував вимогу правоохоронців і спробував втекти. Коли його наздогнали й зупинили, то він не надав на вимогу водійського посвідчення і спробував учинити опір правоохоронцям.

Правопорушника доставили в кайданках на медосвідування до лікарні, де виявили в нього 1,2 проміле алкоголю. На водія склали адмінпротоколи за опір правоохоронцям, за втечу з місця події, за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У Виноградові вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили  автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt» іноземної реєстрації, на якому не працювала одна фара. За кермом перебував 22-річний житель села Велика Копаня у неадекватному стані. Під час медосвідування в лікарні з’ясувалося, що юнак перебуває в стані наркотичного сп’яніння.

На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Веряця Виноградівського району поліцейські зупинили вночі автомобіль марки «ВАЗ-2106», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував житель села Хижа. Водій не надав водійського посвідчення, перебував у стані алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника в присутності свідків  склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Дяково Виноградівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі ще один автомобіль марки «ВАЗ-2106», під керуванням жителя села Тисобикень. На машині не освічувався задній номерний знак. Водій не надав водійського посвідчення і був у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника в присутності свідків  склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У Кольчино на Мукачівщині працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «ВАЗ-2107», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував житель Мукачева в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні в нього виявили 0,57 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Верхнє Водяне Рахівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили незареєстрований мотоцикл марки «ІЖ», яким керував без захисного шолома і належних документів місцевий житель. Водій був у стані алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Працівники групи реагування патрульної поліції Дубівського відділення зупинили ввечері в смт.Дубове Тячівського району автомобіль марки «Оpеl Vеctrа» іноземної реєстрації, який виконував незрозумілі маневри. За кермом перебував місцевий житель, який не надав водійського посвідчення і був у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,68 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews