Мікроавтобус з підробленим VIN-кодом затримали на українсько-словацькому кордоні

Учора ввечері прикордонний наряд пункту пропуску “Малий Березний” виявив транспортний засіб “Volkswagen Multivan” 2015 року випуску з підробленим номером кузова. Під час здійснення прикордонного контролю мікроавтобуса, що прибув на в’їзд в Україну, у правоохоронців виникли сумніви щодо законності його ввезення. Отож, вони ініціювали поглиблену перевірку автомобіля, у ході якої їхні сумніви підтвердилися. До проведення експертизи залучили експерта-криміналіста МВС України.

Виявилося, що зверху на оригінальний VIN-код було накладено саморобну табличку з іншим. До того ж, фактичні дані щодо року випуску деталей мікроавтобуса не співпадали з даними, вказаними у реєстраційних документах.

За даним фактом прикордонники направили повідомлення співробітникам Нацполіції про виявлення правопорушення, передбаченого ст.290 ККУ “Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу”.

На підставі експерта  висновку НДЕКЦ та з огляду на спробу незаконного ввезення транспортного засобу на території України, його було вилучено фіскалами. Сума оцінки автомобіля склала понад півтора мільйони гривень.

 

clipnews