Керівник «ЄЦу» Берегівщини є громадянином Угорщини та має постійне місце проживання в цій країні (документ)

Депутат Берегівської районної ради Золтан Ковач, котрий очолює районну організацію партії «Єдиний центр» і паралельно керує фракцією «ЄЦ» у райраді, має угорське громадянство і не криючись користується угорським паспортом.

 

Про це заявляє Геннадій Москаль. – Після оприлюднення сайтом «Миротворець» списку осіб, котрі начебто мають подвійне громадянство, я доручив силовим структурам провести перевірку, яка виявила, що один із фігурантів списку – Золтан Ковач – дійсно має паспорт громадянина Угорщини й не приховує цього. Починаючи з 2014 року він близько сотні разів перетинав українсько-угорський кордон на своєму автомобілі «Мерседес-Бенц Е-280» з угорською реєстрацією, показуючи митникам і прикордонникам то український паспорт, то угорський. До речі, номер паспорта, оприлюднений «Миротворцем», збігається з тим, яким З.Ковач користується для поїздок в Угорщину. У списку перетинів кордону (подається нижче) вказана адреса проживання З.Ковача в Берегові і в угорському м.Берегшурань. Тут також вказані угорські номерні знаки «Мерседеса», яким районний депутат користується, про що в Берегові всі знають.

Нагадаю, що керівник партії «ЄЦ» народний депутат Віктор Балога пропонує уряду викупити в Берегівському районі житло етнічних угорців, котрі емігрували в Угорщину, й передати його переселенцям із Донбасу й Криму. Судячи з того, що керівник районної організації «ЄЦ» має постійне місце проживання в Угорщині, його житло в Берегові теж підпадає під «мудру» пропозицію. В.Балоги. Я доручив силовим структурам розібратися із постійним курсуванням районного депутата між двома країнами.

 

clipnews