Групу нелегалів з Бангладеш затримали на українсько-польському кордоні

Двоє азіатів саме вишукували спосіб незаконно дістатися Євросоюзу, коли їх затримали військовослужбовці Чопського загону. Інформацію про появу невідомих у прикордонні правоохоронцям надали учора по обіді місцеві жителі. Дільничному інспектору відділення «Верховина Бистра» повідомили, що неподалік приватних помешкань у селі Лубня Великоберезнянського району помітили підозрілих чоловіків азіатської зовнішності.

Група реагування, яка одразу ж вирушила для перевірки інформації, незабаром виявила у вказаному районі двох іноземців без документів. Азіатів, які назвалися громадянами Бангладеш, затримали та доставили у прикордонний підрозділ.

Наразі прикордонники проводять заходи щодо пошуку ймовірних посібників, причетних до переміщення незаконних мігрантів через державний рубіж. Після з’ясування особи правопорушників та усіх обставин їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

 

Прес-служба Чопського прикордонного загону

clipnews