Гандбол: Карпати не «додавили» Реал

Ужгородські «Карпати», 17 листопада, не впорались із натиском миколаївського «Реалу» і поступились у матчі-відповідь в рамках 5-го туру жіночої Суперліги.

 

Матч, як і 16 листопада (в якому «Карпати» перемогли «Реал» з рахунком 24 : 21) був напруженим і складним для обох команд. Спортсменки не мали права на помилку і якщо допускались її то суперниці відразу використовували це. Якщо суб’єктивно, у попередньому матчі, як підсумок, помилялись більше миколаївські гандболістки, а от сьогодні вдосталь нереалізованих моментів було в ужгородського колективу.

 

Звісно, помилки це тільки одна зі складових причин поразки, але давайте цю справу залишимо керівникам команди, а наша ж справа вірити і вболівати за любимих і рідних гандболісток! 

 

Тим більше коли вони дарують всім вболівальникам відверто хорошу боротьбу, емоційний і захоплюючи гандбол.

Відповідно, гандбольний клуб «Карпати» й надалі посідає 3 сходинку в турнірній таблиці жіночої суперліги з 14 очками в активі. 

Миколаївський «Реал» на другій позиції із одним балам більше. 

 

ГК «Карпати» 22:23 ГК «Реал»

 

Карпати: Воронько, Чіковані, Мелекесцева 6, Лезінська 6, Готра 5, Тріфонова 3,  Шукаль 1, Безрукова 1, Байрак, Гававка, Фенинець, Пилипюк, Макаренко, Купчак, Когуч.

Тренери: Чернов В., Пилипюк О. 

 

Реал: Нікіфорук, Лигіна, Червякова 7, Аксьонова 4, Сторожук 4, Шлюхтіна 4, Бабій 3, Донець, Рябоконь 2, Дереклеєва, Ситенька, Трімпол, Борейчук, Козлова, Руда.

Тренер: Пархоменко Н.

 

Делегат ФГУ: Згоба В.

Судді: Ракітіна Т., Ткачук І.

 

Сам матч з усіма деталями, хто не бачив, є змога переглянути в повторі за посиланням:

 

clipnews