Дорожній фаворит ужгородського мера не вклався у третій термін по здачі капремонту вулиці Можайського

Після проведення тендеру, вартість сумнозвісної реконструкції вул. Можайського склала 10 мільйонів 250 тисяч гривень.

 

Ще 7 липня 2017 року між Департаментом міського господарства Ужгородської міської ради та підрядником було підписано договір про виконання робіт.

Сьогодні це звучить ніби фантастика, однак в договорі було чітко визначено строки проведення капремонту, і закінчитися він повинен був через півроку – 20 грудня 2017-го р.

Ремонті роботи проходили в звичному стилі столичної компанії ТОВ КБК – вулицю розрили та покинули. По закінченню термінів, міська рада Ужгорода продовжила строки виконання робіт, цього разу до 1-го травня 2018 року.

За три роки Б. Андріїв та В. Бабідорич пролобіювали для ТОВ КБК 122 угоди на суму в понад 187 мільйонів гривень! Близько 70 млн фірма отримала повз тендерні процедури!
Щоразу, як терміни договору закінчувалися, підрядник посилався на об’єктивні обставини неможливості виконання робіт, а посадовці Департаменту міського господарства приймали таку позицію і завжди відтерміновували здачу об’єкту.

В травні дива не відбулося, навіть половину робіт не було виконано і міськрада вдруге продовжила термін, на цей раз до 1-го лиспопаду 2018 року.

Сьогодні за вікном 6-те листопада, на вулиці не видно жодного працівника фірми-підрядника, а ремонт вулиці знаходиться далеко не на завершуючій стадії.

І якщо частину від вул. Минайської до спортзалу “Фанат” заасфальтовано (покриття вже почалося руйнуватися), то відрізок до виїзду на вулицю 8-го березня – виглядає майже так само, як і півтора роки тому, коли ремонт тільки-но розпочався.

 

Закарпатський Інсайдер

 

Про це детальніше – Ремонт вулиці Можайського докучає місцевим жителям.

Нині вулиця виглядає майже так само:

Варто зауважити, що незавершений ремонт та низька якість ремонту є наслідком виконання робіт підрядною організацією ТОВ КБК, яка відома реалізацією найдорожчих та найжахливіших багатомільйонних ремонтів вулиць Ужгорода.

І хоча договором між містом та КБК було визначено, що строки виконання робіт становлять півроку, реконструкція вже триває 15-й місяць і невідомо коли закінчиться.

Цим же документом визначено, що замовник робіт повинен був здійснювати контроль та нагляд за якістю робіт, що виконувалися підрядником, дотримання термінів їх виконання, та якістю матеріалів та обладнання.

Днями КБК не вклалося у третє відтермування здачі робіт.

Таким чином, є підозра, що посадові особи Ужгородської міської ради, за попередньою змовою з фірмою підрядником, вчинили кримінальне правопорушення та завдали істотних збитків бюджету міста та громаді обласного центру.

Нині громадські активісти направили відповідне звернення до органів прокуратури Закарпатської області з проханням відкрити кримінальне провадження відносно посадовців Департаменту міського господарства м. Ужгород. Про деталі розгляду справи – інформуватимемо згодом.

clipnews