Зведений загін поліції Закарпаття прибув до зони ООС

Правоохоронці із Закарпаття приступили до виконання службових обов’язків у зоні проведення Операції об’єднаних сил на території окупованих територій на сході країни. 

 

До зони проведення Операції об’єднаних сил прибула нова зміна співробітників поліції з усіх областей. Протягом часу перебування у зоні спецоперації, вони працюватимуть на стаціонарних та мобільних блокпостах.  У тому числі виконувати поставлені керівництвом Операції завдання будуть і співробітники поліції Закарпаття.

За словами заступника командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів Національної поліції, основною функцією поліції в складі ОС є забезпечення національної оборони і безпеки, відсічі та стримування збройної агресії РФ на території Донецької і Луганської областей.

«Головні завдання залишаються незмінними – це недопущення переміщення на мирну територію зброї та виявлення осіб, які можуть загрожувати безпеці жителів», – підкреслив Костянтин Бушуєв.

Заступник командувача ОС зазначив, що усі поліцейські нової зміни пройдуть тренування щодо дій при різних ситуаціях, які можуть виникати на блокпості, зокрема при виявленні вибухонебезпечного предмету.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews