В Мукачеві від кору помер 12-річний хлопчик

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом неналежного виконання лікарями своїх обов’язків у зв’язку зі смертю 12-річного хлопчика у Закарпатській обласній дитячій лікарні в місті Мукачеві.

 

Про це повідомили у прес-службі Мукачівського відділу поліції.

“Учора до нас із заявою звернувся батько 12-річного хлопчика, який у суботу помер у реанімаційному відділенні Закарпатської дитячої обласної лікарні. Попередній діагноз хлопчика – кір. За фактом звернення громадянина поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.140 ККУ (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником)”, – сказала інспектор Мукачівського відділу поліції Наталя Машіко.

За її словами, наразі у справі немає підозрюваних. Поліція призначила ряд експертиз, також вилучено первинну медичну документацію. Триває слідство.

Зі свого боку у лікарні стверджують, що хлопчика до медичного закладу доставили надто пізно – після понад тижневого перебігу хвороби та лікування вдома. Дитина не була щеплена від кору.

 

За інф. Укрінформ

Помер від кору

27 жовтня у Закарпатській обласній дитячій лікарні помер 12-річний хлопчик, Іван Кампов, із села Страбичово. Дитину доставили у лікарню 27 жовтня вранці, а вже після обіду, близько 15 години, хлопчик помер у реанімаційному відділенні. У нього діагностували кір. Наразі батьки померлого звернулися до Мукачівського відділу поліції, адже переконані, що лікарі неналежно виконували свої обов’язки. http://m-studio.net.ua/12-r%D1%96chnijj-khlopchik-z-mukach%D1%96vskogo-rajjonu-pomer-v%D1%96d-koru-v-l%D1%96karn%D1%96/

Geplaatst door М-Студіо op Maandag 29 oktober 2018

 

clipnews