В Міжгір’ї сталась ДТП за участі колишнього начальника райвідділу поліції

Вчора в обід колишній начальник райвідділу міліції Палканін рухаючись по центру міста збив власним автомобілем жінку 1940 року народження на прізвище Шовак.

Про це повыдомляэ правозахисник Роман Келемен.

Як стверджують очевидці ДТП , що екс-начальник був в сильному алкогольному сп’янінні та покинув місце ДТП . Жінка знаходиться у важкому стані в реанімаційному відділені . Поліцейські відділку поліції Міжгір’я не затримали порушника ДТП щоб зафіксувати факт сп’яніння і навіть його син , який є поліцейським забрав автомобіль , який знайшли припаркованим біля районної лікарні і сховав . А сам екс-начальник взагалі виїхав за межі області . Рідні потерпілої бабусі обуренні такими діями поліцейських міжгірського відділку поліції та бездіяльністю органів прокуратури. 


Екс – начальник міліції Палаканін рік тому вже вчиняв злочин за ст.296 ч.3 , де він з групою осіб наніс тяжкі тілесні ушкодження двом громадянам , але Міжгірська прокуратура всіляко перешкоджає розслідуванню даного кримінального правопорушення , а потерпілих всіляко залякують . Потерпілі звертались в органи прокуратури про тиск на них з боку підозрюваних але як бачимо, що безкарність породжує ще більше зло і постає питання доки процесуальні прокурори будуть ховати злочини екс-начальника поліції.

 

 

clipnews