Учасники бойових дій вимагають повторного звільнення з посади заступника Ужгородського міського голови Цапа (документ)

Як відомо, 8 лютого 2018 року, сесія Ужгородської міської ради скоротила посаду першого заступника Ужгородського міського голови. Таким чином депутати позбулися Іштвана Цапа, якого судять за отримання хабаря. Це відбулося під тиском громадськості та учасників бойових дій, які заблокували трибуну і не пускали на робоче місце Ужгородського міського голову Богдана Андріїва до тих пір поки він не вніс питання скорочення посади одіозного чиновника на сесію міськради.

 

Іштван Цап, який на протязі року відсторонювався прокуратурою від посади, а потім важко хворів подав позов і днями добився поновлення на роботі (За вказівкою Ужгородського мера Андріїва юристи міськради “злили” суд у справі Іштвана Цапа (документ)

Правда Цап одразу ж написав заяву на відпустку, не чекаючи поки прокуратура відсторонить його від посади примусово.

“Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області” та “Закарпатська спілка учасників бойових дій” вимагають винести на сесію Ужгородської міської ради питання про припинення повноважень Іштвана Цапа, якого СБУ та прокуратура Закарпатської області викрили на вимаганні хабара у одного з підприємців.

 

 

 

Андріїва не допустили на робоче місце в сесійній залі

Geplaatst door Pavlo Fedaka op Donderdag 8 februari 2018

 

clipnews